مرکز تلفن ابری در حقیقت یک شماره تلفن ثابت است که بر بستر اینترنت و بدون سیم کشی مخابراتی ارائه می شود. خط تلفن ثابت امروزه برای تسهیل در امور کسب و کارها و پاسخ به مشتریان خود به وجود آمده است.

برای راه اندازی کسب و کار دلخواه خود حتما نیاز به یک دفتر کار برای استقرار و برندسازی نیاز دارید، که در اینجا با مشکل هزینه های بالا روبرو می شویم. از بارزترین ویژگی خط تلفن اینترنتی این است که هزینه های کسب و کار شما را به صورت چشمگیری کاهش می دهید و اینکه این خطوط چون بر بستر اینترنت هستند؛ نیازی به سیم کشی مخابراتی ندارند.

در واقع قابلیت جابجایی دارند و این امکان رو به شما میدهد تا به راحتی در هر موقعیت جغرافیایی از امکانات متعدد این خطوط به راحتی استفاده کنید. خطوط تلفنی مخابراتی آنالوگ قابل استفاده برای مرکز تلفن اینترنتی نیستند در نتیجه برای استفاده از امکانات مرکز تلفن ابری دو راهکار پیش رو داریم:

اول یک مبدل آنالوگ به دیجیتال.

دوم یا اینکه یک خط تلفن ابری تهیه کنیم.

که در اینجا دومین راه بهترین راه است و در ادامه مقاله درباره مزایا و ویژگی های خط تلفن اینترنتی خواهیم پرداخت.

تلفن ثابت اینترنتی چیست؟

تلفن اینترنتی خطی ثابت بر مبنای ویپ می باشد که با نام های مختلف خط سیپ ترانک، خط مجازی، خط ویپ یا خط تلفن ابری گفته می شود.

تلفن اینترنتی چه ویژگی هایی دارد؟

  • امکان برقراری همزمان تماس دو طرفه وجود دارد.
  • امکان برقراری تماس در هر نقطه ایران وجود دارد.
  • امکان استفاده از سیستم IVR یا به اصطلاح سامانه تلفن گویای مجازی را دارد.
  • امکان ایجاد کانال های متعدد نسبت به درخواست وجود دارد.
  • گزارش تماس های لحظه ای در پنل مدیریت و به صورت پیامک.

مرکز تلفن ابری را چگونه تهیه کنیم؟

برای تهیه مرکز تلفن ابری دیگر نیازی نیست به مراکز مخابراتی و تلف کردن وقت خود برای سیم کشی و طی کردن فرایند طولانی برای برقراری خط تلفن ثابت صرف کنید. در هر کجای ایران چه شخص حقیقی و چه شخص حقوقی می توانند برای این خطوط و مالکیت خط تلفن ابری اقدام نمایند.

یکی دیگر از ویژگی و نکته هایی که با در نظر داشته باشید در اری این خطوط این است که دیگر احتیاجی به حضور شما در یک شهر یا استان مورد نظر نیست اگر بخواهیم واضح تر بگوییم شما می توانید در یزد باشید و یک خط تلفن ثابت تهران ب.

مزایای تلفن اینترنتی و سیستم های تلفنی

اگر بخواهیم از مزایا اصلی و متنوع خطوط تلفن اینترنتی VoIP نسبت به خطوط آنالوگ و سنتی (قدیمی) بگوییم، بارزترین آنها هزینه پایین و راه اندازی سریع این خطوط است.

از مزایای دیگر می توان این را در نظر گرفت که آن می توان به قابلیت جابه جایی آن و محدود نبود این خطوط به موقعیت مکانی خاص است، به همین دلیل است که هر کسب و کاری در هر زمینه ای می تواند با هر موقعیت جغرافیایی مختلف تماس های کاری خود را مدیریت کند.

کسب و کارهای نوپا با خط تلفن ابری

در کسب کارهای امروزی کاربران تمایل به ایجاد یک مرکز تلفن داخلی در محل خود دارند برای همین به خط تلفن ویپ، نصب آن و پیاده سازی روی می آورند. که باید گفت این دسته از کسب و کارها بایت سیپ ترانک سیستم خود، تجهیزات سخت افزاری، تلفن های ویپ و نصب آن پرداخت می کنند.

اگر شما هم جز کسب و کارهای نوپا یا با سابقه هستید قطعا به جای پرداخت هزینه های چند ده میلیونی در ابتدای تشکیل کار خود می توانید با خطوط اینترنتی و سرویس VoIP نیاز های خود را تامین کنید.


telephonchi تلفن ,خطوط ,اینترنتی ,مرکز ,ثابت ,امکان ,تلفن اینترنتی ,مرکز تلفن ,تلفن ثابت ,تلفن ابری ,دارد امکان منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
لباسشویی درب فضایی پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور پارس نماد داده ها تدریس خصوصی ریاضی و معلم خصوصی ریاضی تضمینی مقالات آرایشی و بهداشتی پخش عمده مانتو ارزان در تهران فروش محصولات تولیدی شرکت توان گستران عایق روانشناسی روزانه شیمی معدنی